Forum Tokio Hotel
Forum o zespole Tokio Hotel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fanklubik Georga
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Tokio Hotel Strona Główna -> Georg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KasieNka_LoDz




Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 92
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: ..z powstającego świata wyobraźni..

PostWysłany: Środa 04-10-2006, 20:23    Temat postu:

Może to i stare już ale niedano dopiero tu weszłam i jak przeczytałam 1 post to chciało mi się śmiac....Georg i nuda?? On w ogóle nie jest nudny...może i się mało odzywa ale jak już to z żartem... Dobrze o tym świadczy filmik 20 pytań na DVD Leb Die Secunde

goo-gu napisał:
OSZ W MORDĘ!!

p.s. Własnie zobaczyłam [link widoczny dla zalogowanych] zdjęcie...
To jak cios prosto w serce. Bill trzyma ręce w spodniach Toma i Gustava!! A Gustava to już wogóle w rozporku!!!!!! (patrzcie na zawstydzoną minę Gucia)

Bosky tam udaje twardego, ale widać smutek w oczach... Sad Widać!! Biedny...
Aż mi się łezka w oku zkręciła Crying or Very sad


Nie no to mnie powaliło....Very HappyVery Happy Przecież on ma tam takie rękawiczki..<lol> Laughing Laughing Laughing


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez KasieNka_LoDz dnia Piątek 06-10-2006, 22:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marzena17




Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 81
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: małe zadupie obok Jastrzebia Zdroju:P

PostWysłany: Czwartek 05-10-2006, 6:59    Temat postu:

Grey_Light_Colorz_PDT_04

Aż mi się humor z rana poprawił.Ręce w rozporku MOJEGO GUSTAVA?!
Ale po chwili...
Rzeczywiśćie to rękawiczki!
Grey_Light_Colorz_PDT_07



I ten smutek w oczach Boskiego... Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Przywrócony_id:(3099)




Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 1285
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Piątek 06-10-2006, 18:00    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sonne




Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1082
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Środa 11-10-2006, 21:13    Temat postu:

Ehhh, widzę, że tylko ja jestem zainteresowana rozmową o miłości najmniej i najbardziej męskiego członka zespołu, dlatego nie będę kontynuować moich rozważań na ten temat. Jeśli ktoś jest chętny (w co szczerze wątpie) to będę dalej o tym rozmawiać, jeśli nie to mówi sie trudno ;]

madziaolsenka napisał:
Hmm ... jak mówia "Kazdy z czlonków TH jest inny" ... a Georg to typowy "facet" ale wkoncu jest pełno lasek które wolą Georga od Billa, bo się nim interesuja bardziej niz Billem ...

KasieNka_LoDz napisał:
Może to i stare już ale niedano dopiero tu weszłam i jak przeczytałam 1 post to chciało mi się śmiac....Georg i nuda?? On w ogóle nie jest nudny...może i się mało odzywa ale jak już to z żartem...Razz Dobrze o tym świadczy filmik 20 pytań na DVD Leb Die Secunde Very HappyVery Happy

Nikt mnie nie rozumie. Ja się załamię Crying or Very sad To nie jest krytyka Georga! Wręcz jego pochwała - tyle z mojej strony.

[link widoczny dla zalogowanych] - czy to jest fanatyczka Georga czy ja już źle rozumuję?? Nie no, po prostu nie wierzę, już sądziłam, że tylko ja fanatycznie wielbię Boskiego.

Nowy temat:
zainspirowana postem ~Tricky obejrzałam bravo tv (czy jakoś tak) i się zdenerwowałam. Wprawdzie nie rozumiem, gdy ktoś mówi do mnie polsku, o niemieckim już nie wspominając, dlatego nie jestem pewna czy wszystko dobrze zrozumiałam, ale Tom nabijał się z Georga Evil or Very Mad
Były pytanie od fanów, czy zapraszają fanki so swoich pokojów hotelowych. Tom odpowiedział wtedy z udawanym powątpiewaniem: "Georg i fanki", a prowadząca, któa wyjątkowo zrozumiała aluzję, dodała, że fanów.
Mnie zwisa, kim jest Georg, ale Tom sugerując, że Boski woli chłopców, chciał go w pewien sposób obrazić Rolling Eyes


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
madziaolsenka




Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 587
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Zielona Góra, fajna dziura ;D

PostWysłany: Środa 11-10-2006, 21:44    Temat postu:

Ejj nie nie !! Wy nie czaicie tej foty :
[link widoczny dla zalogowanych] <--- to jest fanka z BUSZU czyli to fanka Georga Busha !!! umc, widzice wykazuję się tu mądroscią ... 8D


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
goo-gu




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1141
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Dzień Dobry :) Jestem z WROCŁAWIA

PostWysłany: Czwartek 12-10-2006, 21:12    Temat postu:

Sonne napisał:
Ehhh, widzę, że tylko ja jestem zainteresowana rozmową o miłości najmniej i najbardziej męskiego członka zespołu, dlatego nie będę kontynuować moich rozważań na ten temat. Jeśli ktoś jest chętny (w co szczerze wątpie) to będę dalej o tym rozmawiać, jeśli nie to mówi sie trudno ;]

[link widoczny dla zalogowanych] - czy to jest fanatyczka Georga czy ja już źle rozumuję?? Nie no, po prostu nie wierzę, już sądziłam, że tylko ja fanatycznie wielbię Boskiego.


JESTEŚ PODŁA!!!!!!!!
WSTRĘTNA!!!!
PASKUDNA!!!!!!
Poprostu najchętniej, to bym CIE !!!!!!!

Zrobiłąbym Ci krzywe....

Ja jestem największą fanatyczką Bosky'ego i mnie nawet nie denerwuj!
Wrrrrrrr...

A do tematu: Georg pedał czy nie pedał, i tak go kocham takim jakim jest!!
Jestem tolerancyjna! A Tym bardziej nie przeszkadzało by mi to, że nie ruchał by innych panienek... Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sonne




Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1082
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Piątek 13-10-2006, 16:31    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]
goo-gu napisał:

JESTEŚ PODŁA!!!!!!!!
WSTRĘTNA!!!!
PASKUDNA!!!!!!

Właściwie to powinnam podziękować za komplementy. Po przeczytaniu postów na forum stwierdzam, że bycie podłym i paskutnym jest bardzo trendi Cool
Paskudna - mówisz jakbyś mnie widziała. Aaaaaa, czy ja o czymś nie wiem.
8. W postach nie wolno zawierać wulgarnego języka, przekleństw, wyzwisk i obrażania innych userów.
goo-gu napisał:
Poprostu najchętniej, to bym CIE !!!!!!!

Zrobiłąbym Ci krzywe....

Aż sobie normalnie przeczytałam regulamin (chciałam błysnąć odpowiednim punktem Cool ), ale tam nie było ani słowa o groźbach Rolling Eyes
goo-gu napisał:
Ja jestem największą fanatyczką Bosky'ego i mnie nawet nie denerwuj!
Wrrrrrrr...

A do tematu: Georg pedał czy nie pedał, i tak go kocham takim jakim jest!!
Jestem tolerancyjna! A Tym bardziej nie przeszkadzało by mi to, że nie ruchał by innych panienek... Very Happy

Jakby to powiedziała Charsi: leżę i kwiczę. Ty nie masz zielonego pojęcia, co to znaczy być fanatyczką. Zasugerował Ci ktoś kiedyś, że zachowujesz się jak niedorobiona, rozwrzeszczana fanatyczka, która przesadza ze swoim uwielbieniem i zachowuje się niestosownie do wieku?? No właśnie, nikt. A mi tak ktoś powiedział i to nie byle kto Cool

Jakie ruchał?? Kochał się, uprawiał miłość, łączył się cieleśnie, ale nie ruchał!
Ostatecznie gdybym miała wybierać: Georg z jakimś wymalowanym wampem albo z delikatnym Billem, który jest bardziej kobiecy od niejednej dziewczyny to wybrałabym tą 2 opcję.

A tak w ogóle to powinnaś się wstydzić cokolwiek tutaj pisać. Posiadasz zdjęcia nieubranego Georga, który rucha się z Guciem i nie chcesz ich pokazać


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sakura




Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 414
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Zamek Straconych Iluzji...

PostWysłany: Piątek 13-10-2006, 19:45    Temat postu:

WAAAAAAS!?
Jakie zdjęcia!? Grey_Light_Colorz_PDT_23
Goo-gu...
Dawaj... bo jak nie, to... Tooo...
Nie wiem. Ale coś strasznego.

Sonne napisał:
Ostatecznie gdybym miała wybierać: Georg z jakimś wymalowanym wampem albo z delikatnym Billem, który jest bardziej kobiecy od niejednej dziewczyny to wybrałabym tą 2 opcję.


Zgadzam się w całej rozciągłości. Bo Georg zasługuje na kogoś, kogo mógłby dobrze poznać i wiedzieć, że tej osobie nie zależy na jego kasie, tylko na nim, a Bill jest do tego świetny - kumpel z zespołu, i w dodatku również mało nie zarabia. Po prostu... Dla Geo ideał.
Teraz tylko modlę się, żeby byli razem.
Błaaagam...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sonne




Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1082
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sobota 14-10-2006, 1:51    Temat postu:

Goo-gu wzorem forumowej społeczności postanowiła byś wredną egoistką i pewnie poczeka jakiś czas, sądząc, że zapomnimy o zdjęciach Evil or Very Mad
Kłopot, gdzie Twoja sygna?? Crying or Very sad
Gdzie twój avatar??
Bill musi mieć Georga, bo niezbędna jest mu ochrona. Np. taki Bushido chciałby skrzywdzić lidera TH, dlatego Mroczny potrzebuje silnego faceta, który go ochroni. Niby ma ochroniarza, ale przeciez ten nie będzie chronił go w łózeczku (chociaż kto wie). A Mroczny byłby idealny dla Boskiego, bo zawsze istnieje niebezpieczeństwo, że jakaś laska albo facet mógłby wykorzystać Georga, żeby poznać bliźniaków. Gdyby Boski był z Billem to wiadomo, że on by go w ten sposób nie mógł wykorzystać.
A tak w ogóle to Boski ostatnio jest jakoś bliżej Toma. Czyżby kłótnia z Mroczusiem ?? A może chce w nim wzbudzić zazdrość??

Co do programu bravo tv - Tom jest zazdrosny, bo Georg go nie zaprasza do swojego pokoju hotelowego.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
goo-gu




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1141
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Dzień Dobry :) Jestem z WROCŁAWIA

PostWysłany: Niedziela 15-10-2006, 23:37    Temat postu:

Sonne... a skąd Ty wiesz o moich zdjęciach o lekkim zabarwieniu erotycznym?
Czy Ty przypadkiem nie zaglądasz do mnie przez okienko?? :>

A odnośnie mojego niedorosłego zachowania, ofszem doświdczyłam takich opini na mój temat, chyba, aż za wiele, a takich dotyczących bliżej Georga to na zlocie... powiedziały mi że jestem ostro szurnięta jak wziełam od takiej Liwki zdjęcie (TAKIE PRAWDZIWE Z KONCERTU) Bosky'ego i zaczełam skakać, krzyczeć i piszczeć, tuląc kawałek jakiegoś papierka...

I nikt nie wierzył że MOŻNA LUBIEĆ GEROGA!! A jednak. A jak ktoś powiedział, że Georg jest ZŁY to niestety zdarzało mi się rzucać przekleństwami...

Ale Gerog jest Bosky!!!!!!!! I ja nie wiem jak go można nie KOCHAĆ! A co dopiero lubieć!!

Ej chodźcie mu powymyślamy tytuły. Takie jak będzie nazywany przez następne pokolenia...
np. Georg Basowładny!!
Georg Prostowłosy!!
Georg Stalodupy!!

macie jakieś pomysły?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sonne




Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1082
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Poniedziałek 16-10-2006, 2:19    Temat postu:

Przerażasz mnie Goo-gu, bo chyba czytasz w moich myślach. Nawet chciałam napisać, żebyście wymyśliły jakieś fajne określenia Georga, ale zapomniałam. U mnie jak zwykle pomysłów brak.
Tak naprawdę to ze mnie żadna fanatyczka, jakaś marna podróba udająca fankę. Georg zasługuje na kogoś lepszego.
A tak w ogóle to dziękuję Wam wszystkim Nie będę rozwijać tej genialnej myśli, zresztą to trendi być tajemniczą.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sakura




Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 414
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Zamek Straconych Iluzji...

PostWysłany: Poniedziałek 16-10-2006, 19:33    Temat postu:

Cytat:
Georg Stalodupy!!




Może...
Georg, Pan Prostownicy?
Albo...
Georg Władca Sceny Laughing

Na lekcji sobie rysowałam Billa i Georga w zeszycie. Bo jakoś nie umiałam znaleźć foty, na której się przytulają... To sobie narysowałam.

A mnie się śniło że uprawiam seks z Billem i Georgiem pod prysznicem Grey_Light_Colorz_PDT_23
Zaspałam do szkoły.
Ciekawe czy ktoś by nie zaspał Twisted Evil


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
goo-gu




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1141
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Dzień Dobry :) Jestem z WROCŁAWIA

PostWysłany: Wtorek 17-10-2006, 0:04    Temat postu:

Ej no myślcie!!
Dziewuszyska!!!!!!!
Może być jeszcze hmmmm...
Georg Szerokobary
Georg Obcisłokoszuli
Georg Mężny
Gerog Wielkostopy
Georg Wielkowary (lub Wielkousty)
Georg Szczytujący (chyba wiadomo co i jak Very Happy)

Matko... ile on może mieć tytułów!!
Nie gadajcie mi, że nie wpadłyście na żaden z nich!!

A jak Georga mogą nazywać w zespole? (wyłączajac pieszczoliwe szepty do ucha od Billa)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
madziaolsenka




Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 587
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Zielona Góra, fajna dziura ;D

PostWysłany: Wtorek 17-10-2006, 18:13    Temat postu:

Ja nazywam Georga "Miss mokrego podkoszulka" przez teledysk do DDM ;D;D

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
goo-gu




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1141
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Dzień Dobry :) Jestem z WROCŁAWIA

PostWysłany: Wtorek 17-10-2006, 22:19    Temat postu:

Nie no Georg jest Misterem nie Miss.
I to oczywiście jest rzecz w jakiś sposób jasna i oczywiscie oczywista.
Nie mam co do tego żadnych wątpliwości!!

Bo on jest Bosky i wszyscy o tym wiedzą, dlatego zasługuje na miano:
Georg BoskoMokroPodkoszulkowy
Georg BoskoMokroAdidasowy
Georg ZawieszkoNoszący
Georg PiękniePachnący (sie zrymowało)
Georg Bosky - najabradziej uniwersalne i oddające treść egzystencjalną innych.

Ja myślę, że wałkowanie jego tytułów nie sensu bo widaomo, że żaden nie odda jego wspaniałości, dlatego poprostu zastanówmy się, gdyby Georg urodził się kobietą jakby wyglądał? Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sonne




Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1082
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Środa 18-10-2006, 4:21    Temat postu:

Ja mam tylko jedno: Georg Billowładny
Gdyby Georg urodził się kobietą to wyglądałby jak Bill Laughing
Żenujący "żart" Sonne.

Jakoś trudno mi sobie wyobrazić Georga jak ładną dziewczynę, bo on ma taką męską urodę Rolling Eyes
Więc byłaby niska i niechuda. Miałaby tłuste, lokowate włosy a jej styl ubierania byłby taki trochę luzacki. No i rzucałaby się na Billa. Będzie miała strasznie owłosione nogi i nie będzie ich golić.
Wiem, że bez sensu, ale nic innego mi do głowy nie przychodzi.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sakura




Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 414
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Zamek Straconych Iluzji...

PostWysłany: Piątek 20-10-2006, 19:11    Temat postu:

Ja sobie nie wyobrażam Georga jako kobiety Grey_Light_Colorz_PDT_23
No bo on taki męski, taki... Taki misiowaty i już.
A jakie zwierzę przypomina wam G.?
Mnie niedźwiadka... Ale nie takiego dzikiego, tylko tkaiego trochę do przytulania, oswojonego, ale nie do końca.... Takiego, którego można się trochę bać, bo jest gwałtowny i porywczy Grey_Light_Colorz_PDT_05
Myślę nad jakimiś ciekawymi określeniami pana Boskyego...
Georg Wielkie Bicepsy...?
Eee... Chyba nie powinnam wąchać dzisiaj tego chlorowodoru na chemii.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
goo-gu




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1141
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Dzień Dobry :) Jestem z WROCŁAWIA

PostWysłany: Sobota 21-10-2006, 1:02    Temat postu:

Moim zdaniem gdyby Gerog był zwierzakiem oczywiscie byłby TYGRYSEM.
Takim raz mruczącym i przytulnym koteckiem, a innym razem groźną bestią!!

A jakby był dziewczyną, to byłby niski, z małymi cyckami i chodziłby na szpilkach. I prostowałby ciagle włosy. Lubiałby wizyty u kosmetyczki i wypady na dyskoteki. Miałby ładną figurę, ale paskudną mordę.

Tak go sobie wyobrażam tylko no... Laughing

ALe też mi na pierwszy moment przyszła myśl, że gdyby Georg miał bybyć kobietą, wyglądał by jak Bill.

No ale Bill już sobie zarezerwował swój wygląd.... bywa.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sonne




Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1082
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sobota 21-10-2006, 9:00    Temat postu:

Gdyby Georg był zwierzakiem to byłby chomikiem. Przynajmniej w moich wyobrażeniach.
Chomiczki są słodkie, mają takie milusi futerko, ale jak się zdenerwują to potrafią ugryźć
Albo ewentualnie jamnikiem. Zauważyłam, że większość psów tej rasy ma bardzo pozytywny stosunek do ludzi i tylko wyjątki warczą bez sensu.
Georg mógłby być też moją rybką, która jest śliczna, ale jakaś taka leniwa, a Georg mówi, że też pracowity nie jest.

Kim Waszym zdaniem mógłby być Georg, gdyby nie był basistą??


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nikki125




Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 337
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: okolice Wrocławia

PostWysłany: Niedziela 22-10-2006, 10:35    Temat postu:

Jak dla mnie Georg byłby taką czarną pumą! Cool Zresztą już coś z niej ma, choćby kocie ruchy... Taka puma potrafi się nieźle zakamuflować, czai się...! Cool Tak jak nasz Georg niby spokojna, ale w odpowiednim momencie atakuje. Boski też taka cicha woda, tu taki spokojny, ale potrafi się nieźle zdegenerować. Georg jak puma byłby właśnie niby taki oswojony, ale nie do końca! Dzikiego zwierza nigdy nie oswoisz! Twisted Evil Cool Jak dla mnie Georg jako taki właśnie gatunek zwierzaka jest świetny! Twisted Evil Cool
Co do tematu: Boski jako dziewczyna... No po prostu jak na razie nie potrafię go sobie takiego wyobrazić! Musiałabym chyba dłużej pomyśleć...


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Nikki125 dnia Środa 08-11-2006, 16:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
goo-gu




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1141
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Dzień Dobry :) Jestem z WROCŁAWIA

PostWysłany: Środa 08-11-2006, 16:13    Temat postu:

Widze, że FC nie działa... szkoda.
Ja chciałam tylko powiedzieć, że jedyne co mnie trzyma do TH to Georg.
Nie mają piosenek.
Nie maja nic ciekawego do zrobienia.
Nic ciekawego do zaprezentowania.
Wogóle to co oni robią jest jedna wielką kupą, ale w głębi serca mam nadzieję (marną), że Georg jeszcze trzyma się tam po staremu...


Jak myślicie, co robi Georg, kiedy Bill gra w filmach, Tom chodzi na Sex Party, a Gustav prosi o przyjęcie do seminarium ?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
farbi




Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 73
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: chyba z nieba spadłam... a może wyszłam z piekła? w każdym razie: dla NIEGO

PostWysłany: Sobota 11-11-2006, 22:06    Temat postu:

Georg wtedy czyta pisemka dla panów Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wunderschön




Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 337
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: pokój Męża.

PostWysłany: Sobota 11-11-2006, 22:38    Temat postu:

co do pytania... to ja mysle, ze on patrzy przez okno i mysli, czy jego wymarzona dziewczyna (czyt. kAArolajn) gdzieś tam jest xD

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nikki125




Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 337
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: okolice Wrocławia

PostWysłany: Piątek 17-11-2006, 15:52    Temat postu:

Nie wiem, może gra z Jostem w piłkarzyki? Very Happy
Tak sobie dziś myślałam i mam ciekawe pytanie...! Jak sobie wyobrażacie taką scenę:
Tokio Hotel skądś wychodzi np. może byc to koncert i grupka super dziewczyn, wyjątkowej urody, (ale niekoniecznie barbie!) zbliża się do nich...
Bliźniacy zadowoleni, że to do nich a one... otaczają wianuszkiem Georga!!! Twisted Evil
Co Wy na to?
Bliźniacy pewnie by się niemało zdziwili. Już widzę minę zdruzgotanego Toma! Laughing Biedaczek... Laughing Już myślał, że to do niego się kierują(cóż... przyzwyczajenie robi swoje...) a one go olały...! Bill pewnie też w szoku... a Gustav w myślach z miną niewiniątka: "Tak trzymaj!" Chciałabym kiedyś coś takiego zobaczyć! Twisted Evil


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kicka




Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 102
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z ramion Geosia *^^*

PostWysłany: Poniedziałek 18-12-2006, 19:04    Temat postu:

Co do pytania, pewnie sobie przegląda neta i szuka, jakie to pairingi fanki nawymyślały (i pewnie porównuje która para najpopularniejsza Rolling Eyes )

Geo jako zwierzątko? == Hohooo~~! Mi najbardziej pasuje jako gepard. Czemuż to?
-cudne kocie ruchy (mrrrrrrr~~ )
-niby się ukrywa w cieniu reszty zespołu, ale i tak wiadomo, że bestia Twisted Evil
-jak się oswoi, to potem trudno odswoić (ale słowotwórstwo Rolling Eyes )

Co do Geosia jako dziewczynę... Mi to jest łatwo wyobrazić Confused Kiedyś na niemieckiej stronie dałam swoje foto i już po paru godzinach dostałam od jakiejś początkującej fanki komenta z pytaniem, czy przypadkiem jego sis nie jestem bo taka podobna X_x

Okrutne jest życie, nie? XD
I tak Go kocham!!! Heart
*tuli swój ulubiony plakacik z Geosiem*


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Tokio Hotel Strona Główna -> Georg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin