Forum Tokio Hotel
Forum o zespole Tokio Hotel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PS - Jak robicie grafike? -> Część I
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 25, 26, 27  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Tokio Hotel Strona Główna -> Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Piątek 03-03-2006, 20:21    Temat postu:

Flafa napisał:
Ja nie mam..ale pamietam jak mialam 5.00 [ :lol ]...Mowe ci , sciagnij sobie CS 2-Chocby triala!!


Oj tam 5.0, ja na 4.0 zaczynałam Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Flafa




Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 97
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sobota 04-03-2006, 13:52    Temat postu:

Lunna..ale to mi kiedys tata przyniosl..razem z mama sie dorwalysmy Laughing fajnie bylo...5.00 rzadzi Rolling Eyes 4.00 nie mialam:P Trzeba popracowac nad nowa sygna..sie zobaczy:P

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MIMI




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 543
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: ja jestem?

PostWysłany: Sobota 04-03-2006, 14:14    Temat postu:

ta.. moge pracowac na 5.o- n.i.e.w.y.k.o.n.a.l.n.e! Poporstu nie ma listy brushy i nie umiem tam nawet przestawic na innych od standardówek :[! i filtrow mi wchodzi tylko 10 podczas kiedy mam 50.. ! no i co teraz.. wiem ł.y.s.o.. nikt nie pomoze, kazdy powie sciagnij sie cs2, ściągałam juz 6 razy wedle życzeń i każda albo uszkodzona biblioteka, albo nie mam seriala.. albo cuś.. please, niech ktos mi da zcracowanego cs2 Sad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sobota 04-03-2006, 14:24    Temat postu:

Mimi czy nie możesz po prostu ściągnąć zwykłej CSki z której nie ma żadnych problemow? Naprawdę, nie różni się specjalnie od CS2. Albo 7.0 - tam jest lista brushy.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MIMI




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 543
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: ja jestem?

PostWysłany: Sobota 04-03-2006, 15:49    Temat postu:

Lunna, ale znowu ściągne i znowu problem z serialem i ten PS musialbybyc zcrackowany Sad.. ma ktos takiego nagranego na płytce albo żeby ktoś nagrał mi full version zcrackowanego z seriale i acrivation codem od razu.. Błagam niech mi ktoś nagra, bo poprostu z moim szczesciem sciagne jakis nowy wirus albo cos.. Sad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sobota 04-03-2006, 16:45    Temat postu:

Ja mam pełną wersję siódemki, więc jak coś to na PW moge serial pożyczyć Razz Działa z trialem zwykłym, wystarczy przy instalcji wpisać i wszystko jest ok.. A jak nie masz PS 7.0 na kompie, to ci moge na płytce pocztą wysłać Mimi z serialem..

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MIMI




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 543
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: ja jestem?

PostWysłany: Sobota 04-03-2006, 19:57    Temat postu:

Lunna, ja żandym PS'em nie pogardze [który jest wyższy niż 5.0] więc jakbyłabys taka kochana i pomogłabyś to byłabym wdzięczna jak nic.. Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sobota 04-03-2006, 20:04    Temat postu:

To hmm.. może wyślij mi swój adres PW, a ja ci priorytetem wyśle w poniedziałek..

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Immortal_Darkness




Dołączył: 21 Sty 2006
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sobota 04-03-2006, 22:45    Temat postu:

Yyy... jakby ktoś chciał sobie poćwiczyć coś w PS (nie tylko fotomontaże Wink ) to zapraszam tutaj: [link widoczny dla zalogowanych] no i tutaj oczywiście: [link widoczny dla zalogowanych] Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
japoni




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 57
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Niedziela 05-03-2006, 15:47    Temat postu:

Czy ktoś życzliwy poda mi jaką strone na któej są do ściągnięcia tekstury i filtry?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Immortal_Darkness




Dołączył: 21 Sty 2006
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Lublin

PostWysłany: Niedziela 05-03-2006, 16:21    Temat postu:

Textury:
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MIMI




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 543
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: ja jestem?

PostWysłany: Wtorek 07-03-2006, 17:28    Temat postu:

Flafa napisał:
Flafa z pytankiem do ''miszcza''Very HappyD
Chodzi mi o avatary...no zrobie jakiegos i jak mam do tego ''doczepic'' filmik--taki maly...jak np->http://img468.imageshack.us/img468/7205/th11a7vn.gif ??
Nie mam pojecia jak??nie moglam sie powstrzymac z tym pytankiem...:]


Oj Flafuś.. Problem, bo tu męczyć sie strasznie trzeba.. jest takie fajne coś jak Animation Shop - ja używam 3.. i tam rozkładasz na klatki gify i poptorstu w każdą klatkę wklejasz mniejszą klatkę, ramki można tobić tam zwykłym paintowym 'prostącikiem' przy okazji można wklejać różne bajery.. fajny program, mam ale trzeba sie meczyc, bo ja jak robie gify, to zawsze mi skacze- tzw. vibration gif.. ech.. klikasz na save i kita .. poprostu musisz idealnie dopasowac żeby byly w identycznych miejascach klastki, niestrety nie da sie wkleji od razu calego gifa w jedną klatkę, a szkoda Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Talia




Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 356
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Środa 08-03-2006, 6:27    Temat postu:

Po godzinie męki z tym całym photoshopem (już chciałam go wywalać) udało się! Chyba padnę przed Wami na kolana xD

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaśka xD




Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 407
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Białystok ^^'

PostWysłany: Środa 08-03-2006, 8:40    Temat postu:

jestem kompletnie ciemna w tym photoshopie. Zauwazyłam tylko, ze mi wygasł, bo mineło juz te 30 dni. Co ja mam teraz zrobic? Prosze, pomóżcie mi xP

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
THusia




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1145
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: słoik

PostWysłany: Środa 08-03-2006, 13:38    Temat postu:

Kaśka xD napisał:
jestem kompletnie ciemna w tym photoshopie. Zauwazyłam tylko, ze mi wygasł, bo mineło juz te 30 dni. Co ja mam teraz zrobic? Prosze, pomóżcie mi xP


spróbuj go usunąc i zainstalowac drugi raz a przy instalacji może znajdziesz miejsce na ten aktywujący kod Wink ale nie we wszystkich wersjach ten kod można wpisac sama musisz sprawdzic czy w twojej sie da Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaśka xD




Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 407
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Białystok ^^'

PostWysłany: Środa 08-03-2006, 14:11    Temat postu:

ja juz z 2 razy usuwałam i ponownie instalowałam i dalej to samo. A miejsca na kod nie było Razz Jeżeli juz nic nie da sie zrobić z tym, to moze ktos zapodać linka do ściagniecia takiego photoshopa gdzie bedzie mozna wpisac ten kod i zeby normalnie działał na zawsze? XDDDD

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MIMI




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 543
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: ja jestem?

PostWysłany: Środa 08-03-2006, 15:36    Temat postu:

Kaśka xD ściągnij photoshopca CS2 z [link widoczny dla zalogowanych] tylko nie rozpakowywuj go, przejzyj pliki, klikniej w ikone istallacji, bo mają bilbioteke plików uszkodzoną, i staraj sie o serial number.. mam trail version musisz sciagnąc spiraconą.. najlepiej z instalki albo inne, ale z instalek podobno hulla, mialam ale nie moglam seriala wpisac, ale miejsce na niego jest Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
avi




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1577
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Środa 08-03-2006, 18:05    Temat postu:

na kazie gdzies jest pelna wersja, trzeba tylko poszukac

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rybka




Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: toruń

PostWysłany: Środa 08-03-2006, 18:20    Temat postu:

czemu jak wklejam foto na nową białą kartke (file->new0 to) to zdjecie robi sie mniejsze??
i jak zapisywac prace zeby mozna je byłozalinkowac?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
THusia




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1145
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: słoik

PostWysłany: Środa 08-03-2006, 19:30    Temat postu:

widocznie otwarte zdjęcie ma ponad 100% albo ta nowa kartka ma np. 80% i wydaje sie mniejsze:)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
avi




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1577
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Środa 08-03-2006, 19:56    Temat postu:

a prace zapisywac nalepiej w .jpg, .gif albo .png

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kasiul




Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 89
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: piękne miasto gdańsk

PostWysłany: Czwartek 09-03-2006, 15:19    Temat postu:

Dziewczyny jesteście wielkie.Wielkie, ogromne, bombastyczne, największe w całym wszechświecie, waszej przeogromności nie ma końca... O czcionki ładnie proszę... Bo aj tak szukam, i szukam i skończyło się na jakiś bylejakich. Avi ma śliczne czcionki. O avi! Mistrzu nasz, podziel się czcionkami...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czwartek 09-03-2006, 20:10    Temat postu:

Shady Lane napisał:
A ja mam taki problem ... Jak można zmienić na fotce kolor włosów ale tak, zeby to w miarę naturalnie wyglądało. Nie chodzi mi o przyciemnienie bądź rozjaśnienie, tylko żeby na przykład z blodn zrobić rude. Próbowałam coś kombinować, ale efekty są naprawdę komiczne... Może znacie jakiś dobry sposób? Będę wdzięczna.


Ogółem oczywiście łatwiej zmienić kolor włosów czy czegośtam co ma bardziej gładkie krawędzie, bo łatwiej zaznaczyć, a to akurat w większości przypadków będziemy robić ręcznie..

Ok, to ja jak zwykle przykład na zdjęciu, i oda razu mówię że na kilka sposobów można to robić, i moze to wyglądać zupełnie inaczej, ale do dzieła:



Wybieramy w przybornika Lasso ()i zaznaczamy to, czego kolor chcemy zmienić (czyli w tym przypadku włosy):



Po czym kopiujemy zaznaczony obszar (CTRL + C) i wklejamy (CTRL + V) - w taki sposób otrzymujemy w nowej warstwie same włosy.

Tym razem wybieramy narzędzie różdźka (obok lassa) i klikamy w dowolne miejsce poza włosami, a następnie klikamy CTRL + SHIFT + I - teraz ponownie widzimy zaznaczone włosy. zaznaczony obszar wypełniamy jakimś kolorem, po czym usuwamy zaznaczenie (klikając podwójnie gdziekolwiek poza nim) i warstwę zmieniamy na tryb overlay (czyli w okienku layers klikamy na napis normal, po czym wybieramy z listy 'overlay') - włosy powinny zmienić kolor, jednak gdy zaznaczenie nie było dokładne (co występuje zwykle) widzimy kolorowe obszary poza włosami:



Aby je usunąć wybieramy miękki pędzel, ustawiamy mu tryb na pasku narzędzia na 'clear' i czyścimy te 'przebarwienia'. U mnie to wygląda tak:






Teraz inny sposób na kompletną zmianę koloru, wracamy do tego, gdy mieliśmy w nowej warstwię włosy w niezmienionym kolorze.

Wciskamy CTRL + U (lub Image - Adjustment - Hue/Saturation)

I w nowo otawrtym okeinku przesuwamy sobie górny suwaczek, aż dojdziemy do koloru który nam się podoba i oczywiście potem również pędzlem usuwamy niepotrzebnie pokolorowane obszary..



Oczywiście są też inne sposoby, a sam obrazek na którym wam pokazuje jest wykonany dość niedokładnie, bo chciałam pokazac o co chodzi, a nie mam wiele czasu.. to chyba tyle, życze powodzenia Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lenka




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Piątek 10-03-2006, 23:40    Temat postu:

no to sobie porobie w photoshopie graficzki nie ma co Grey_Light_Colorz_PDT_46
nie chce mi sie otworzyć od kąd miałam naprawiany komputer mimo kilkakrotnej instalacji... włącza mi sie godzinami i sie właczyc nie moze... dzisiaj rano zostawiłam by przez czas mojego pobytu w szkole sie włączył, wracam a tu dupa Grey_Light_Colorz_PDT_46 jeszcze nie.... mimo, ze 5h mineło...
moze ktos wie o co chodzi?
taaa jasne... wszyscy wiedza Grey_Light_Colorz_PDT_46


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sobota 11-03-2006, 12:16    Temat postu:

Mod-Lenka napisał:
no to sobie porobie w photoshopie graficzki nie ma co Grey_Light_Colorz_PDT_46
nie chce mi sie otworzyć od kąd miałam naprawiany komputer mimo kilkakrotnej instalacji... włącza mi sie godzinami i sie właczyc nie moze... dzisiaj rano zostawiłam by przez czas mojego pobytu w szkole sie włączył, wracam a tu dupa Grey_Light_Colorz_PDT_46 jeszcze nie.... mimo, ze 5h mineło...
moze ktos wie o co chodzi?
taaa jasne... wszyscy wiedza Grey_Light_Colorz_PDT_46


Ale dlaczego się nie chce włączyć, na czym się zatrzymuje (znaczy przy włączaniu masz takie okienko i pisze np. loading actions.. )? Czy instalowałaś już jakieś dodatki, albo nie wiem, masz włączony emule albo kazze albo coś w tym stylu.. a wogóle to najfajniej by było jkabyś wrzuciła log z hijackthis zrobiony w trakcie włączania photoshopa Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Tokio Hotel Strona Główna -> Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 7 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin