Forum Tokio Hotel
Forum o zespole Tokio Hotel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PS - Jak robicie grafike? -> Część I
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Tokio Hotel Strona Główna -> Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lenka




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czwartek 09-02-2006, 20:32    Temat postu:

Lunna widze, ze masz rece pełne roboty Razz
a upierdliwa Lenka ma kolejne pytanie...
jak sie robi takie napisiki jak ma np princess? http://www.thpoland.fora.pl/viewtopic.php?t=358&postdays=0&postorder=asc&start=100 to juz nie pedzle, prawda? Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czwartek 09-02-2006, 20:38    Temat postu:

Lenka napisał:
Lunna widze, ze masz rece pełne roboty Razz
a upierdliwa Lenka ma kolejne pytanie...
jak sie robi takie napisiki jak ma np princess? http://www.thpoland.fora.pl/viewtopic.php?t=358&postdays=0&postorder=asc&start=100 to juz nie pedzle, prawda? Razz


Nie to jest napis z dodanymi fajnymi opcjami w Blending Options... chciałam wam dzisiaj rzucić coś an temat obróbki napisów, ale pisałam to o pędzlach, to jutro się postaram.. ale poeksperymentuj w Blending-Options- Outer glow Razz


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Lunna dnia Sobota 08-04-2006, 17:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Azisha




Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 538
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czwartek 09-02-2006, 20:46    Temat postu:

O te napisiki też mi chodziło Wink No to sobie poczekam i znowu sie dowiem. Jezz...ty to jesteś złota!! SmileSmileSmile A tak btw jak ty z nami wytrzymujesz? tak ci trujemy ciągle Razz

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tala_




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 522
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Piątek 10-02-2006, 9:08    Temat postu:

Lunna napisał:

Ale co się dzieje, że nie możesz malować? Czyżby się pojawiało przekreślone kółeczko..? Spróbuj nalowac w nowej warstwie (heh, Lunna wręcz kazała malować w nowej warstwie), nowa warstwa jest dobra na wszystko :] A jak nie kółeczko to opisz swój błąd, albo wklej zrzut ekranu, jak próbujesz rysować..


No to daję [link widoczny dla zalogowanych].


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Piątek 10-02-2006, 10:14    Temat postu:

Kochana .. bo to nie jest pędzel tylko odwrotność pędzla czy jak to nazwać. Po prostu chodzi o to, że wymazuje to co narysowałaś pędzlem. Prawdziwy pędzel to ten nad tym, który wybrałaś, który w twoim przypadku ma ikonke ołówka. Musisz kliknąć na tej ikonce prawym myszki, i w rozwiniętym menu wybrać "Brush Tool", wtedy ikonka się zmieni na pędzel, i będzie wszystko ok.
Tak na przyszłość - jak robicie zrzuty z Photoshopa, a jest jakiś problem, to zawsze dobrze jest mieć otwarte okienko "Layers", bo tam zwykle tkwi problem (okienko layers włączamy klawiszem F7). Pozdrownienia dla was, zaraz coś jeszcze postaram się napisać..


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tala_




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 522
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Piątek 10-02-2006, 10:23    Temat postu:

Lunna, dzięki, dzięki wielkie. Smile Już się nie udzielam xP

ćwok ze mnie

EDIT:
A może opisz, jak używać filtrów?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Piątek 10-02-2006, 13:56    Temat postu:

Filtry narazie nie są istotne Razz Może coś tam z filtrów rzuce dzisiaj do tekstu, ale naprawdę możecie sobie sami na jakimś zdjęciu filtry przelecieć..

Ok, porobimy coś fajnego z tekstem.. zwykle będziemy różne dziwne rzeczy do tekstu dodawać z menu Blending Options (prawy klik na warstwie - Blending Options), chociaż sądzę że strzelimy też jakiś Filtr.. ok, do dzieła:



Specjalnie wzięłam fotke, a nie czystą kartkę, bo będzie lepiej widac zachowanie tekstu..
Zaczniemy oczywiście od napisania czegoś, więc klikamy "Horizontal Type Tool" czyli czarną dużą literke "T" w przyborniku, i na pasku narzędzia wybieramy czcionke, wielkość i takie tam:



Oczywiście tekst wprowadzamy tak jak w paintcie, czyli rozciągając okienko, a potem w nim pisząc.. więc napiszmy coś:



I teraz chcemy żeby napis nie był taki zwykły, jak zrobiony w Paintcie, tylko taki "inny". W warstwie gdzie mamy tekst wchodzimy w Blending Options. Zacznijmy od ustawienia cienia, bo to już robiłyśmy ostatnio. Czyli wchodzimy w zakładkę "drop shadow", a tam ustawiamy kolor, kąt padania, przezroczystosc. Przechodzimy następnie w zakładkę "stroke" czyli obramowania, bo tam też już byłyśmy, i ustawiamy jakieśtam obramowanie.. Chyba lepiej niż na początku:



A teraz ustawimy coś innego.. wchodizmy w Blending Options, i "odptaszkowujemy" Stroke i Drop shadow.. napis wygląda jak na początku. Przechodzimy do zakładki "Outer glow". Po zaznaczeniu jej od razu widzimy jasną poświatę wokół tekstu - efekt właściwie wszechobecny przy grafice robionej w Photoshopie. Okno "Outer glow":



Ustawiamy poświatę tak, jak chcemy żeby wyglądała, po czym przechodzimy do zakładki "Bevel and Emboss", która nadaje wrażenie wypukłości, lub wklesłości, lub wogóle robi fajne wrażenie:



I podobnie jak wcześnie, ustawiamy intersujące nas ustawienia.

Przechodzimy do zakładki "Gradient Overlay" - tam też już byłyśmy:P Wybiramy gradient i wypełniamy nim tekst - gradient overlay i bevel and emboss tworzy fajne połaczenie.., oto co mi wyszlo:



Kwestią Blending Options narazie tyle.. bo oczywiście jest prostszy sposób robienia z napisami różnych dziwnych rzeczy. Więc wracamy do początku, czyli do zwykłego napisu. Tym razem Będziemy używać stylów - to taki gotowe "cosie" które same ustawiają sobie różne rzeczy w Blending Options, przez co nie trzeba długo myśleć nad, tym co jak ustawić.

Style ściągniemy stąd:

[link widoczny dla zalogowanych]

Od razu mówię, że najlepiej sciągnąć wszystkie.. Ściągnięte wsadzamy do folderu w ktorym mamy zainstalowanego PS/presets/actions.
Jak sie pewnie domyślacie, będziemy je teraz ładowac w Photoshopie. I to bardzo podobnie jak pędzle.. Wchodzimy w Edit/Preset Manager. Widzimy już znane nam okienko, tylko tym razem chcemy ładować style, nie brushe. Wciskamy CTRL + 4. Widzimy kilka małych ikonek. Podobnie jak w przypadku pędzli klikamy na przycisk [load], wczystujemy wszystkie style z folderu presets/styles, po czym klikamy [done].

Wracamy do naszej fotki, do warstwy z napisem. Klikamy na nią, po czym w okienku color/swatches/styles wybieramy zakladke styles:



klikamy na dowolny kolorowy kwadracik, i widzimy jak nasz napis się zmienia. Już łapiecie o co chodzi?

Chciałam co prawda jeszcze pare filtrów zastosować, ale zrobimy to następnym razem.. Narazie życze szczęscia w robieniu w PS czegoś fajnego..

Gość: Nie ma darmowej wersji PS. Można sobie ewentualnie kupić za około 2 tysiące..


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lily
Gość






PostWysłany: Piątek 10-02-2006, 15:01    Temat postu:

Wiec mam pytanie co robicie jak te 30 dni minie i program już nie działa? Ściągacie od nowa, można tak?
Powrót do góry
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Piątek 10-02-2006, 18:14    Temat postu:

Nie, nie można bo i tak nie będzie działać, trzeba wprowadzić kod aktywacyjny, i tak:

w przypadku PS 7.0 nie ma problemu, bo mam serial, który działa bez zarzutu, a oto on: "1045-1209-6738-4668-7696-2783"

W przypadku PS CSki pisałam już dwa razy co trzeba zrobić, i nie chce mi się jescze raz.. masz jeszcze 30 dni, a przez tyle czasu to napewno napisze co trzeba zrobić..

No i najgorzej jest z CS2, bo mówiąc szczerze to sama jej jeszcze nie zainstalowałam, bo nie chce mi się tych wszystkich brushy, styli, filtrów i wogóle wsystkieog od nowa wczytywac..

Ale ty się nie denerwuj, masz cale 30 dni na uzywanie PS, a potem to już coś wymyśle Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mod-channel
TH FC Forum Team



Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 1640
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z marzeń

PostWysłany: Piątek 10-02-2006, 18:29    Temat postu:

własnie go zaisntalowalamale chyba cos zle poszlo no zobaczymy Smile mam nadzieje, ze sie w tym polapie a tam sa te fajne czcionki czy trzeba sciagac specjalnie?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
juna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 373
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z twojej szafy

PostWysłany: Piątek 10-02-2006, 18:29    Temat postu:

przepraszam co ja mam zrobić jeżeli mi sie nie chce zainstalować ph 7.0?? jak juz mam okienko gzdie mi wyskauje na którym dysku mam go ulokowac to potem wyskakuje tabelka i pisze
"the adobe photoshop 7.0.1 update the program cannot find adobe photoshop 7.0 in cGrey_Light_Colorz_PDT_46"
przecież kurde mam folder gdzie chce go załadowac i dalej nie chce...
boże czy tylko ja taka tępa? jeżeli juz takie cos było to przepraszam za offtopa...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Piątek 10-02-2006, 19:03    Temat postu:

juna napisał:
przepraszam co ja mam zrobić jeżeli mi sie nie chce zainstalować ph 7.0?? jak juz mam okienko gzdie mi wyskauje na którym dysku mam go ulokowac to potem wyskakuje tabelka i pisze
"the adobe photoshop 7.0.1 update the program cannot find adobe photoshop 7.0 in cGrey_Light_Colorz_PDT_46"
przecież kurde mam folder gdzie chce go załadowac i dalej nie chce...
boże czy tylko ja taka tępa? jeżeli juz takie cos było to przepraszam za offtopa...


To wygląda tak, jakbyś go chciała update'ować,a nie intsalować. Bo jeśli ty mu podajesz folder, a on ci pisze że tam nie PS, to chyba go wcale nie instalujesz.. właściwie, sprawdź czy już go gdzieś nie masz zainstalowanego z start - wyszukaj, bo czasami się zdarza, że instaluja PS z Windowsem (chociaz osatnio to juz bardzo, bardzo rzadko..) A jeśli nie masz go nigdzie, to spróbuj zainstalować na innym dysku niż C, albo rzut zrzut ekranu..

channel napisał:
własnie go zaisntalowalamale chyba cos zle poszlo no zobaczymy Smile mam nadzieje, ze sie w tym polapie a tam sa te fajne czcionki czy trzeba sciagac specjalnie?


Są takie czcionki, jakie masz zainstalowane, nic specjalnego PS nie dodaje.. jak cos to czcionki mozna sciagnac tu:
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ayla=)




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 181
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Piątek 10-02-2006, 19:46    Temat postu:

A co do tego przedłuzania to jest pewna mozliwośc. Musicie poszukać seriala(na wielu stronach, na ktore nie radze wchodzić bez programu antywirusowego bo tam sie roi od pasozytów :p) Ja podam wam jedna stronke, ale ostrzegam może byc niespodzianka (wirusik)

EDIT: ten jest ok :]

[link widoczny dla zalogowanych]

(to chyba to Razz) Tylko nie kazde seriale dzialaja, ale tam sa jakos po 3 dawane. Wiec próbujcie wszystkie... Ja tak sobie zrobilam stalą wersje :p


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Ayla=) dnia Piątek 10-02-2006, 21:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mod-channel
TH FC Forum Team



Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 1640
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z marzeń

PostWysłany: Piątek 10-02-2006, 20:00    Temat postu:

kurcze rece mi opadaja przy tym to za trudne jak na moj pusty mozg, tyle kombinowania Sad Lunna ty sama zrobilas a granatowa sygnaturke? jeju jak bedziesz miec czas to zamiesc instrukcje jak robisz sygnaturki plis... Crying or Very sad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Piątek 10-02-2006, 20:34    Temat postu:

Taaa..sama ją zrobiłam.. i szczerze mówiąc nie jestem z niej zadowolona, jak będe mieć czas zrobię coś lepszego..a instrukcja jak zrobić sygnaturke? Można się tylko nauczyć jak działaja poszczególne elementy, nie ma typowej instrukcji jak zrobić sygnaturke, tapete, avatar czy coś w tym stylu.. to wszystko zależy tylko od wyobraźni.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mod-channel
TH FC Forum Team



Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 1640
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z marzeń

PostWysłany: Piątek 10-02-2006, 20:39    Temat postu:

no w sumie to tak...
ale jak mam wstawic dwa obrazki? o jak daje na Open to mi sie otwiera sam jeden obrazek bez tego bialego tla na okolo Confused jezu ale ciemnota ze mnie matko kochana Shocked


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Piątek 10-02-2006, 20:46    Temat postu:

Najłatwiej jest otworzyć duży obrazek, a potem przenieść do niego jedno zdjecie (czyli wziąść narzędzie taką małą czarną strzełeczkę, chwycić zdjęcie i przenieść na ten pusty dokument), a potem z durgim zorbić to samo, i ich rozmiar dopasowac za pomocą Edit - Free Transform (żeby pomniejszać/powiększać proporcjoanlnie, przytrzymujemy SHIFT).

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mod-channel
TH FC Forum Team



Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 1640
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z marzeń

PostWysłany: Piątek 10-02-2006, 21:00    Temat postu:

Lunna Shocked jestes boska Very Happy
ale jak masz ta swoja sygnaturka (sliczna) to patrz: jedna polowa jest z Billem to wiadomo ze go tam wkleilas a jak zrobilas ta druga polowe? pedzlem pokolorowalas tlo czy jak ?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~Kama~




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 458
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Piątek 10-02-2006, 21:42    Temat postu:

A ja mam pytanie, jak ustawic większy pusty dokument bo jak zmieniam, ustawienia na większe liczby to nie zawsze sie robi większy a nawet mniejszy?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mod-channel
TH FC Forum Team



Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 1640
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z marzeń

PostWysłany: Piątek 10-02-2006, 22:27    Temat postu:

noo z tym tez mam czasem problem np chcialabym zrobic tapete a nie umiem wybrac rozmiaru...tylko Lunna juz poszla Sad chyba...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~Kama~




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 458
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Piątek 10-02-2006, 22:45    Temat postu:

Szkoda, schannel a może Ty wiesz jak potem zapisać taki obrazek w formacie JPEG?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ayla=)




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 181
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sobota 11-02-2006, 12:48    Temat postu:

Jesli o zapisywanie w JPGE to nie wszystkie maja taka mozliwość, trzeba zobaczyc. Klikacie PLIK/ZAPISZ JAKO... i pokaze sie okno do zapisywania, bede dwa pola: pierwsze to nazwa pliku a drugie to jego format (GIF, JPG, JPG2, PGP ITD... ) wybieracie jaki wam odpowiada i gotowe.. (przewaznie te pliki zapisane np. w JPEG2, PGP I INNE NA P... nie moga byc odczytane przez standardowe programy tylko przez np PS.. )

A jeśli PS nie posiada formatu JPEG to zapisujemy w zalecanym, a potem w innym program wchodzac zapisujemy jako JPG(np w PAINCIE) toscze to skomplikowane ale da sie polapac :}


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mod-channel
TH FC Forum Team



Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 1640
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z marzeń

PostWysłany: Sobota 11-02-2006, 15:01    Temat postu:

No to ja mam jeszcz takie pytanka:
1. Jak tak fajnie pokolorować tło jak ma np Lunna
2. Jak się robi te kwadraciki wycinane(avi, Unendlichkeit)
3. Jak jest to Dodge Tool (nad T co mozna pisac) i jak wygumuje tym albo wytne tlo to potem nie mozna na tym malowac pędzlem, czemu?
4. Jak się umieszcza obrazki tak jak ma Grecien w sygnaturce?
5. Jak się robi te takie animacje co ma avi i Unendlichkeit?
6. Czy aby zrobić sygnaturki akiej jakości jak ma obecnie avi trzeba dać to Sharpen czy coś takiego?
Wiem, wymagająca jestem Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sobota 11-02-2006, 17:58    Temat postu:

Zmiana rozmiaru:

Oczywiście zwiększamy/zwmniejszamy liczbę "height" i "width" (wysokość i szerokość). Należy zrócić uwagę, że można wybierać romiar w kilku różnych jednostkach. Oczywiście najlepiej w pikselach, bo w nich podaje się wymiary grafiki.. Jeśli podajecie duże wymiary, a utworzony obrazek jest mniejszy, niż ten o małych wymiarach, to bardzo prawdopodonie dlatego, że jeśli obrazke nie mieści się na ekranie, to photoshop zmniejsza go, a na pasku tytułowym widzimy w jakiej "skali" jest pomniejszony (lub powiększony):



To chyba tyle odnośnie teorii tworzenia dokumentu w różnych romiarach, takie sa prawdiłowe, najczęściej spotykane wymiary tapet:

640 na 480 pikseli (bardzoo przestarzały)
800 na 600 px (już nieaktualny właściwie)
1024 na 768 px - obecnie najcześciej używany
1280 na 1024 (powoli, powoli stanie się normą..)

Cytat:
3. Jak jest to Dodge Tool (nad T co mozna pisac) i jak wygumuje tym albo wytne tlo to potem nie mozna na tym malowac pędzlem, czemu?


Szczerze mówiąc, to ja niczego takieog nie zauważyłam, ale spróbuj malowac pędzlem w nowej warstwie (CTRL + SHIFT + N) - nowa warstwa jest dobra na wszystko!

Cytat:

6. Czy aby zrobić sygnaturki akiej jakości jak ma obecnie avi trzeba dać to Sharpen czy coś takiego?


Po prostu zapisujesz je w lepszej jakości. Sharpen to filtr który wyostrza, i wcale nie zawsze dobrze to wpływa na estetykę (powstają białe punkty)
Gdy zapisujesz grafike w formacie JPG program pyta się Ciebie w jakiej jakości ma zapisać w skali od 0 do 12:



Im w wyższa jakość tym większy rozmiar, dlatego też nie jest zbyt fajnie zapisywać wszystko jako "12".

Cytat:

ale jak masz ta swoja sygnaturka (sliczna) to patrz: jedna polowa jest z Billem to wiadomo ze go tam wkleilas a jak zrobilas ta druga polowe? pedzlem pokolorowalas tlo czy jak ?


dokładnie to wzięłam ten niebieski kawałek zdjecia, i w nowej warstwie go rozciągnęłam tak, aby zajął całe miejsce obok zdjęcia, a potem rzuciłam plamki pędzlem i gwaizdki, i wogóle dużo pędzla niebiesko-granatowego..

Cytat:
1. Jak tak fajnie pokolorować tło jak ma np Lunna


Pytanie cokolwiek bardzo podobne do tego wyżej.. gradient, dużo pędzli i mieszanie przy warstwach.. no i wyobraźnia..

Cytat:

4. Jak się umieszcza obrazki tak jak ma Grecien w sygnaturce?


To przenikanie zdjęć jednego w drugie. Tylko z użyciem sześciu zdjęć.. no i zielony jest rzucony na wierzch..

Cytat:
5. Jak się robi te takie animacje co ma avi i Unendlichkeit?

oraz
Cytat:
2. Jak się robi te kwadraciki wycinane(avi, Unendlichkeit)


proponuje się zapytać Avi lub Unendlichkeit..


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lenka




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sobota 11-02-2006, 18:23    Temat postu:

wow... chanel chyba juz o wszystko sie wypytala Very Happy
ale ja mam jeszcze jedno malenkie pytanko... da sie odwrocic pedzel?
np z prawej jest poszarpany a z lewej gladki i zrobic tak by bylo na odwrot Rolling Eyes ju noł łot aj min? xD


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Tokio Hotel Strona Główna -> Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Następny
Strona 2 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin