Forum Tokio Hotel
Forum o zespole Tokio Hotel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PS - Jak robicie grafike? -> Część I
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 25, 26, 27  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Tokio Hotel Strona Główna -> Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Poniedziałek 08-05-2006, 14:09    Temat postu:

Bo zawsze do rozmiaru liczy się ilosć barw użytych.. jeśli grafika jest czanro-biała (nie w odcieniach szarosci!) to zawsze bedzie zajmowac mniej miejsca od takiej samej w wymirach, ale kolorowej. Druga sprawa to jakość - mniejsza jakość - mniejszy plik. Często na tych lżejszych są zacieki Razz

A co do różnych okienek - jest kilka różnych wersji trialowych photoshopa. Chyba po to, żeby trudniej było scrackować.. chociaż to tylko pozory.. ogółem różnią się w nich tylko bodajże 3 pliki, a tak to jest to samo Razz

A lekacja - hmm.. nie mam czasu. Ale postaram się Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Amore Pomidore




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 316
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Wtorek 09-05-2006, 18:22    Temat postu:

Ja mam problem Confused
Ściągłam sobie photoshopa CS, ale nie chce mi on czytać brushy oO
Wogóle ich nie widzi, nie wiecie czemu tak jest??


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Azisha




Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 538
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wtorek 09-05-2006, 19:24    Temat postu:

Chwila...
SyLvia. Nie masz ich nawet jak naciśniesz na pędzel i powinnaś mieć spis pędzli jakie masz w folderze. Masz??
Czy chodzi ci o to jak chcesz wczytać jakiś pędzel i ich nie ma w katalogu, a ty wiesz że wgrywałaś?
Jeżeli to drugie...To w tym pierwszym okienku (nad tym gdzie pisze photobrushes .abr) napisz coś takiego ---> *.* i enter. Wyświetli ci się napewno Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Amore Pomidore




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 316
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Wtorek 09-05-2006, 20:48    Temat postu:

Tak Azisha to pierwsze Very Happy
Dziękuję ci za pomoc normalnie kocham cię Very Happy pomogło
Jeszcze raz dziękuję
Tylko szkoda, że za każdym pędzlem musze to wpisywać Confused Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Puma




Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Środa 10-05-2006, 19:16    Temat postu:

Mam taki problem.Lunno: pisałaś kiedyś o zmianie kolorów poszczegółnych części obrazka. Więc zgodnie z Twoimi wskazówkami, zaznaczyłam tą część,której chciałam zmienić kolor, lassem. I wtedy pojawiło mi się coś takiego : [link widoczny dla zalogowanych]

O co tu chodzi?
Bo ja biedna,ciemna istota jest i nic nie kumam.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Środa 10-05-2006, 19:19    Temat postu:

A mogłabym screen całego ekranu poprosić? Razz

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
poprostuslonecznik




Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 253
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: ja jestem?

PostWysłany: Środa 10-05-2006, 19:38    Temat postu:

Dobra, teraz słonecznik tez zacznie przytrówać!
Odkryła dlaczego niektore jej avatarki sa brzydko pikselowate!
Otóz słonecznik łączyła warstwy, kopiowała do painta i tam zapisywała Confused
No i było brzydko, ale waga pasowała....
No ale jak juz na to wpadłam to czy jest jakis sposob na zmniejszenie wagi, ale zeby sie jakosc nie zmniejszała?? Rolling Eyes
Wiem ze było juz tu coś na ten temat, wiec weszłam na 1 strone, ale tam był tylko odnosnik jak to zrobic w PhotoFiltre, a ja go nie mam Neutral
A jak patrze na avatarka Lunny to on taki ładniutki i sie zastanawiam jak Lunna tak ładnie zmniejszyła jego wartośc! Albo avi...
Moze jakis program jest specjalny, no nie wiem!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Puma




Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Środa 10-05-2006, 19:50    Temat postu:

Mod-Lunna napisał:
A mogłabym screen całego ekranu poprosić? Razz


Nie umiem wrzucić. Znaczy umiem wrzucić na imageshack,ale nie umiem zmniejszyć wartości,a ten screen waży 2205,czy cos takiego. ;/ Oj,ja mówiła,że ja jest ciemna istota! ;/


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Puma dnia Środa 10-05-2006, 20:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Środa 10-05-2006, 19:57    Temat postu:

Słonecznik - tak, wiem, wiem, już dawno miałam napisac o tym zmienianiu wagi, tylko po rpostu brak czasu nie pozwala.. ale w weekend napewno coś 'większego' napiszę, tym bardzije że mnie w przyszłym tygodniu nie ma, a tymczasem jka masz przeglądarkę IrfanView to looknij tu: http://www.thpoland.fora.pl/viewtopic.php?p=92283&highlight=#92283

edit:
Puna - zapis zrzut ekranu w formacie .jpg, będzie wtedy mniej ważyć


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Lunna dnia Czwartek 11-05-2006, 5:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
poprostuslonecznik




Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 253
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: ja jestem?

PostWysłany: Środa 10-05-2006, 20:32    Temat postu:

Nie, niestety nie mam tego IrfanView...
No ale jak napiszesz w weekend to ja poczekam, a avatarki na kompie na razie po prostu zostawie SmileSmile

Edit:
Juz mam to IrfanView, sciagnelam sobie Very HappyVery Happy
i juz wszystko wiem Rolling Eyes


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
poprostuslonecznik




Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 253
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: ja jestem?

PostWysłany: Piątek 12-05-2006, 16:25    Temat postu:

No jak tam zmniejszasz to rzeczywiscie sie waga zmniejsza, ale robiac taki av, on ma zazwyczaj wielkosc okołu 30-kilku kb i jak zmniejszasz to sie po 1. zamazuje, a po drugie, to nie wiem do ilu bys musiala zmniejszyc tam zeby mnial ponizej 6 kb, byłby jakis zamazany!! (taki mi sie wydaje Rolling Eyes )
Lunna napisała ze dzisiaj bedzie jakas instrukcja jak zmiejszac grafike zeby sie nie zamazywalo Very Happy
A ja tymczasem zmniejszyłam Ci w IrfanView Very HappyVery Happy
[link widoczny dla zalogowanych]

No i Amen Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tofik




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1525
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: A stąd.

PostWysłany: Piątek 12-05-2006, 16:30    Temat postu:

Ja-Jak zawsze ciemna Zakolczykowana mam pytanie a wlasciwie dwa:
-Jakie sa najlepsze programy do obrobki zdjec latwe w obsludze
-Skad mozna je sciagnac?
Pozdrawiam:
Kolczyk


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Piątek 12-05-2006, 17:08    Temat postu:

Zakolczykowana - jeśli chcesz coś polskiego to spróbuj Picasę 2.2.0 - [link widoczny dla zalogowanych]

a jeśli to nie jest istotne to StudioLine Photo Basic 3.4.10 - posiada podstawowe funkcje i powinnaś się połapać - [link widoczny dla zalogowanych]

Ogółem to posiadają standard możliwości programów do prostej obróbki zdjęć, czyli redukcja efektu czerwonych oczu, kadrowanie, zmiana kontrastu, nasycenia barw, jakieś filtry i chyba możliwość dodania rameczki. Ściągnij i looknij Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tofik




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1525
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: A stąd.

PostWysłany: Piątek 12-05-2006, 17:10    Temat postu:

A Photoshop czy jakos tak do czego sluzy?
I gdzie go mozna pobrac?

A i dziekuje Lunus:*


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Piątek 12-05-2006, 17:20    Temat postu:

Photoshop służy do obróbki grafiki rastrowej (czyli zdjęcia też), chociaż wektorami można też się w nim bawić, pomimo tego, że do nich typowy jest corell. Czyli fotomontaż, obróbka, proste rysowanie, tworzenie itp..
Adobe oprócz photoshopa ma też inne programy graficzne, jak chociażby drugi wymieniany tu już ImageReady - dodatek do ps służący do obróbki gifów, czy chociażby Illustrator dla osób rysujących (najlepiej z tabletem).
Dla 'szabloniarzy' - Adobe InDesign lub dla początkujących GoLive! - a przecież szablony są ściśle powiązane z grafiką.
I wreszcie znany wam dobrze Macromedia Flash który odpowiada za animowane strony i bannerki (jak np. ten duży na górze na onecie) również jest własnością Adobe (bo jeśli się dobrze orientuję to Adobe połączyło się z Macromedia, ale pewna nie jestem).

To tyle kwestią gadania o produktach Adobe - oni mi naprawdę nie płacą za reklamę Razz
A link do photoshopa - pierwsza strona, w poście Lenki jest spis, tam jest link do postu z linkami do PS :]


edit:
A tak na marginesie to photoshopa w normalnych warunkach się nie ściąga, tylko kupuje Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tofik




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1525
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: A stąd.

PostWysłany: Piątek 12-05-2006, 17:41    Temat postu:

Wszystko sie kupuje... Wink
Uznajmy,ze sobie kupialm Razz
Przez neta. Cool


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Puma




Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Piątek 12-05-2006, 18:28    Temat postu:

A! Tak,tak...Mam screena,ale go wczoraj zapomniałam dać,bo myślałam,że już jak minęło to 30 dni to nie da się nic zrobić...

Screen : [link widoczny dla zalogowanych]

I jak wchodzę na Adobe Order Now to mi włazi na stronkę,żeby zamówić pełną wersję,a to drugie(w lewym,dolnym rogu) to o ochronie klienta...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Maka




Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 584
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Piątek 12-05-2006, 18:44    Temat postu:

Miałam to samo... Very Happy

Ale najwspanialsza Lunna mi pomogła. Musisz mieć takiego cracka... Gdzieś go miałam, momencik...

Oto [link widoczny dla zalogowanych]
Potem otwierasz archiwum, szukasz tam Patch.exe
Otwierasz... Potem szukasz miejsca, gdzie zainstalowałaś PS.
A następnie to tylko apply....

I wszystko... Teraz powinno działać jak w zegarku ;]


EDIT:
Tego się spodziewałam... Lunna jak zwykle pośpieszyła z pomocą...

Niezła laska jest, nie?? Very Happy


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Maka dnia Piątek 19-05-2006, 15:57, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tofik




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1525
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: A stąd.

PostWysłany: Piątek 12-05-2006, 19:38    Temat postu:

Bosh...Jakie ze mnie beztalencie... Rolling Eyes
Sciagnelam sobie gimpa,ciesze miche,chce zainstalowac,a tu nagle jakis komunikat Confused :
"GTK+ 2.0 runtime environment was not found on your computer. GTK+ Runtime Environment version 2.4.14 or newer is required to use The Gimp. You can download GTK+ 2.0 runtime environment from <http://gimp-win.sf.net/>.
Please install GTK+ before running the Gimp setup again."
Eeeeee?HELP....


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
THusia




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1145
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: słoik

PostWysłany: Piątek 12-05-2006, 19:52    Temat postu:

Mod-Zakolczykowana napisał:
Bosh...Jakie ze mnie beztalencie... Rolling Eyes
Sciagnelam sobie gimpa,ciesze miche,chce zainstalowac,a tu nagle jakis komunikat Confused :
"GTK+ 2.0 runtime environment was not found on your computer. GTK+ Runtime Environment version 2.4.14 or newer is required to use The Gimp. You can download GTK+ 2.0 runtime environment from <http://gimp-win.sf.net/>.
Please install GTK+ before running the Gimp setup again."
Eeeeee?HELP....


najpierw musisz zainstalowac GTK czyli tzw. biblioteki. Powinnaś je ściągnąć najpierw przed samym gimpem 2.0 (właściwie to powinny ci sie one ściągnąć razem wiec luknij do folderu czy nie ma tam GTK) a dopiero potem instaluj program Very Happy

edit:

[link widoczny dla zalogowanych]

to chyba to Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
alexa^^




Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 400
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Rybnik.

PostWysłany: Sobota 13-05-2006, 20:31    Temat postu:

Mam pytanko do wszytskich ale pokaże je na avku Teety tam jest takie pismo na dole i czy to jeet brush ?? Jeśli tak to z jakieś stronki moge takie coś ściągnąć ??

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
THusia




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1145
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: słoik

PostWysłany: Sobota 13-05-2006, 20:46    Temat postu:

Tak to jest brush poszukaj na [link widoczny dla zalogowanych]



A dokładnie to tu znajdziesz takie brushe: [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lunna




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 724
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Niedziela 14-05-2006, 19:29    Temat postu: Zmiana rozmiaru

A więc długo wyczekiwane.. już leci. Tylko naprawdę nie spodziewajcie się zbyt wiele, nie jestem bogiem Razz

ZMIANA WAGI/ ROZMIARU/ JAKOŚCI GRAFIKI

Przede wszystkim musicie sobie zdać sprawę, że zmieniając wagę grafiki, zwykle nie obejdzie się bez chociażby minimalnej utraty jakości. Przy dużym zmniejszeniu wagi grafiki, może się okazać, że kształty są zniekształcone, powstały zacieki, czy coś w tym stylu. To jest zupełnie normalne, w końcu nie można mieć wszystkiego, prawda?
Przelecimy zmianę wagi w kilku programach, a jako takich rozszerzeniach .bmp .jpg .gif, bo chyba te są obecnie najczęściej spotykane. Jedziemy…

1. Dlaczego pliki .bmp mają beznadziejną jakość przy dużym rozmiarze?

I z góry zakładam, że nie zapisujecie niczego jako .bmp, więc będzie to tylko kawałek do niczego wam nie potrzebny.

Oczywiście wszyscy zaczynali na paintcie, prawda? Taaak.. bardzo dobrze znamy ten program, choć nie do końca. W każdym razie, zapisuje on pliki domyślnie w formacie .bmp który zajmuje dużo miejsca i ma beznadziejną jakość.. nie mówiąc już o tym że pliki zapisywane w paintcie zawsze mają beznadziejną jakość. Jeśli coś w nim zapisujecie i okazuje się że ma ogromną wagę, proszę zmienić rozszerzenie i będzie ważyć mniej.. ale powtarzam, to tylko teoria zakładam że do niczego wam nie potrzebna.

2.Rozmiar a waga grafiki.

Załóżmy że mamy dwa jabłka. Jedno jest małe, a drugie duże. Które będzie cięższe? Oczywiście to duże.
Z grafiką jest tak samo. Jeśli mamy dwa obrazki tej samej jakości, to zawsze ten mniejszy będzie mniej ważył.

Więc jeśli jest to możliwe, możemy zmienić wagę na mniejszą, zmniejszając rozmiar. Zwykle rozmiar zmniejszamy w menu Image/resize-resample lub image/image size.
W photoshopie wygląda to tak:



Po czym pojawia nam się takie okienko:



Aby zmniejszyć rozmiar po prostu wpisujemy w okienkach na samej górze mniejsze liczby, po czym zapisujemy grafikę i już.


3.Zmiana jakości, rozmiaru pliku .jpg przy zapisie w photoshopie i w irfanview.

Po utworzeniu naszej grafiki chcemy ją zapisać. Zwykle wyskakują nam wtedy okienka, które nie wiadomo czemu służą. Jednym z nich jest okienko zmiany jakości. W większości dobrych programów graficznych takie coś istnieje.. więc również w photoshopie.

Zaczynamy do zapisywania: File – save as. Póżniej wybieramy nazwę pliku i rozszerzenie, czyli w naszym przypadku *.jpg A potem widzimy takie okienko:



Najbardziej nas interesuje suwaczek na górze. Przesuwając go w lewo (small file) plik jest mniejszy, ale ma też gorszą jakość. W prawo (large file) jakość jest wysoka, ale plik duży. Oprócz tego przy ruchu suwaczkiem, widzimy jak nad nim zmieniają się napisy – low, medium, high, maximum. Ja zawsze proponuje żeby wybierać około 9 – 10, wtedy jakość jest ‘high’, a plik nie jest olbrzymi.

Niżej pod napisem ‘Format options’ mamy ‘baseline (standard) i basline optimized. Wybierając ten drugi, również zmniejszamy wagę pliku.

No i przy dbaniu o wagę interesuje nas jeszcze napis na samym dole Widzimy tam ile kilobajtów (KB lub K) będzie mieć plik po zapisaniu, oraz czas zapisywania. Po wybraniu tu ustawień klikamy [OK].

Ja jednak proponuję inną formę zapisu. Dlaczego? Ponieważ photoshop cudownie zapisuje pliki wysokiej jakości, za to te z niską mają zniekształcenia, a rozmiar nadal jest duży. Po prostu jest to program dla GRAFIKÓW, którym zależy na JAKOŚCI, a nie na rozmiarze.
Więc kiedy my chcemy mieć niezbyt wielki plik, potrzebujemy do tego programu IrfanView – [link widoczny dla zalogowanych]

Więc jak już mamy naszą pracę w photoshopie zapisujemy ją w formacie .psd. Jest to format w którym zapisana praca nie jest kompresowana. Dlatego pliki .psd zajmują dużo miejsca na dysku, ale są najlepszej jakości.

Mając plik .psd włączamy go w IrfanView. Tam wchodzimy w menu w file – save as <plik – zapisz jako> zapisujemy plik w formacie .jpg zwracając szczególną uwagę na to:



Czyli zmieniamy suwaczkiem jakość (czyli wagę), po czym zapisujemy ([zapisz] - <save>).
Proponuje ustawiać suwaczkiem wartość na 85-95. Oczywiście jeśli przy takich ustawieniach obraz wciąż jest zbyt ciężki, zmniejszamy wartość, aż będzie ok.

I małe porównanie:




Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać? Razz


4. Zmiana wagi pliku *.gif

Na wstępie zaczne od najprostszego, czyli tego, że można w IrfanView zmienić wagę tak samo jak przy plikach .jpg. My jednak tym razem zajmiemy się gifami,w których będziemy zmniejszać paletę barw. Będzie nam do tego potrzebny program GIF Movie Gear – [link widoczny dla zalogowanych]

Przy włączaniu programu klikamy na samym początku [open existing animation], po czym szukamy naszego pliku .gif
Ja posłużyłam się takim oto gifem:



Wchodzimy w Edit – reduce colors. Widzimy wtedy takie okienko:



Po zmianie zapisujemy plik (file – save gif animation as).


5. Zmiana rozszerzenia.

Warto tez na koncu wspomną, że często waga się zmniejsza również przy zmianie rozszerzenia gif – jpg i na odwrót. Zawsze warto spróbować Razz

Mam nadzieję ze wam to choć trochę pomoże Razz Jak coś jest niejasne/wygląda u was inaczej to piszcie, coś poradzimy Razz


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Lunna dnia Niedziela 21-05-2006, 10:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Maka




Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 584
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Niedziela 14-05-2006, 19:45    Temat postu:

O Lunna<Maka pada na kolana>
Dzięki o wielka pani xD

Ach, instrukcja jest cudowna, bardzo potrzebna(mnie akurat nie, ale innym na pewno xD).

Tylko wciąż szukam nawych teksturek Wink Mam wszystkie, które pojawiły sie na forum(no ja myślę, że wszystkie Very Happy ).

Ale może są jakieś stronki z teksturkami?? Wiem, że samemu też można robić, ale wiecie... Leń Cool

Więc pomożecie?? Lunna, czekam z niecierpliwością...

Buziaki


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
THusia




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 1145
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: słoik

PostWysłany: Poniedziałek 15-05-2006, 11:25    Temat postu:

Maka napisał:


Ale może są jakieś stronki z teksturkami?? Wiem, że samemu też można robić, ale wiecie... Leń Cool


moze to?

[link widoczny dla zalogowanych]
i szukaj na deviantart Wink

Zakolczykowana mi się nic nie wlącza...aha i ty się zgłoś kobieto Exclamation


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Tokio Hotel Strona Główna -> Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 18 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin